Siten använder cookies och geografisk positionering för att förbättra användbarheten och göra innehållet mer relevant för dig. Läs mer här

Mölndal - Personal

Staffan Bjerrhede
Folkbildningschef
staffan.bjerrhede@sv.se
031-67 45 78
Yvonne Lagerwall
Ekonom
yvonne.lagerwall@sv.se
031-67 45 71
Helena Lilja-Nordberg
Verksamhetsutvecklare för allmänmarknad och folkhälsa
helena.lilja@sv.se
031-67 45 75
  Malena Eklund
Vik. Verksamhetsutvecklare
malena.eklund@sv.se
0722-30 15 18
Anders Lennerås
Verksamhetsutvecklare, marknadsföring & webb
anders.lenneras@sv.se
031-67 45 74
Johan Bergquist
Verksamhetsutvecklare för musik- och ungdomsverksamhet
johan.bergquist@sv.se
031-67 45 73
  Marie-Louise Bergendahl
Administratör
marie-louise.bergendahl@sv.se
031-87 47 46

Johanna Molin
Administratör
Johanna.molin@sv.se
031-87 47 46