Siten använder cookies och geografisk positionering för att förbättra användbarheten och göra innehållet mer relevant för dig. Läs mer här

Personal

Ann-Marie Winberg
avdelningschef
ann-marie.winberg@sv.se
   
Jessica Bergström
verksamhetsutvecklare 
jessica.bergstrom@sv.se

Ingela Mölne
verksamhetskoordinator
ingela.molne@sv.se

Daniel Palm 
musik, pop, rock, hiphopverksamhet 
daniel.palm@sv.se
Tel. 0739-82 42 45
Sanela Omanovic
uppdragsledare
sanela.omanovic@sv.se
Tel. 0760-58 10 68
Hamideh Soleimany
uppdragsledare
hamideh.soleimany@sv.se
 

Farida Ahmed
uppdragsledare och reception
farida.ahmed@sv.se

   

Mona Bornholm
assistent
mona.bornholm@sv.se