Personal

 Ledning

 

Ann-Marie Winberg, avdelningschef
Kontor: 031-26 55 70, mob: 0708-57 95 29, ann-marie.winberg@sv.se
Övergripande ansvarig för avdelningen.

 

Johan Eklund, bitr. avdelningschef, verksamhetschef
0302-158 58, johan@sv.se

 

Stab 

Yvonne Lagerwall, ekonom
Direkt: 031- 67 45 71, mobil: 0705-74 45 71, yvonne.lagerwall@sv.se
Allt från budget till bokslut.

 

 

 

Alingsås - Kungsgatan 4,  441 30 Alingsås

 

Roxanna Krysell, verksamhetsutvecklare
Kontor: 0322-104 05, roxanna.krysell@sv.se
Allmän- och organisationsmarknad.

 

Lella Gislén, verksamhetsutvecklare (tjänstledig)
Kontor: 0322-104 05, lella.gislen@sv.se
Musik & ungdomsverksamhet.

 

 

 

Lerum - Hedeforsvägen 58, 443 38 Lerum

 

Diana Scarpati, verksamhetsutvecklare
Kontor: 0302-158 58, diana.scarpati@sv.se
Allmänmarknad.

 

Therese Hjort, verksamhetsutvecklare
Kontor: 0302-158 58, therese.hjort@sv.se
Musik och organisationsmarknad.

 

Tor Jonson, administratör
Kontor: 0302-158 58, tor.jonson@sv.se
Kurs- och kontorsadministration, ekonomihantering och inköp.

 

Marcus Rohman, assistent
Kontor: 0302-158 58, marcus.rohman@sv.se
Administration, kulturrapportering och kulturbemanning.

 

Partille - Gamla Kronvägen 56, 433 33 Partille

 

Daniel Palm, verksamhetsutvecklare musik
Kontor: 031-26 55 70, direkt: 0739-82 42 45, daniel.palm@sv.se
Musik samt ungdomsverksamhet.

 

Sanela Omanovic, uppdragsledare, asyl- och kvalitetssamordnare
Kontor: 031-26 55 70, mob: 0760-58 10 68, sanela.omanovic@sv.se
Samordnare för avdelningens datasystem Gustav samt asyl- och kvalitetsarbete.

 

Annelie Brattfors, verksamhetsutvecklare
Kontor: 031-26 55 70, direkt:031-7904270, annelie.brattfors@sv.se
Allmänmarknad, webb, sociala medier och kursadministration.

 

Hamideh Soleimany, uppdragsledare
Kontor: 031-26 55 70, hamideh.soleimany@sv.se
Asylverksamhet samt övrig uppdragsverksamhet inom mångfald.

 

Ingela Mölne, verksamhetskoordinator
Kontor: 031-26 55 70, ingela.molne@sv.se
Verksamhetskoordinator.

 

 

 

Mölndal - Gamla Torget 43, 431 34, Mölndal

  

Johan Bergquist, verksamhetsutvecklare
Kontor: 031-87 47 46, direkt: 0722-00 36 51, johan.bergquist@sv.se
Musik & ungdomsverksamhet.

Anders Lennerås, verksamhetsutvecklare
Kontor: 031-87 47 46, direkt: 0722-301574, anders.lenneras@sv.se
Musik och kultur. Marknadsföring, trycksaksproduktion, webb och sociala medier.

 

Helena Lilja Nordberg, verksamhetsutvecklare
Kontor: 031-87 47 46, direkt: 0722-00 36 52, helena.lilja.nordberg@sv.se
Allmänmarknad och organisationsmarknad. 

 

Anna-Karin Feragen, verksamhetsutvecklare
Kontor: 031-87 47 46, direkt: 0722-00 36 50, anna-karin.feragen@sv.se
Vård och omsorg samt organisationsmarknad.

 

 

 

Marie-Louise Bergendahl, Administratör
Kontor: 031-87 47 46, marie-louise.bergendahl@sv.se
Reception och administration.

 

Johanna Molin, Administratör
Kontor: 031-87 47 46, johanna.molin@sv.se
Kopiering, kursadministration och kontorslokaler.