Styrelse

Styrelsen Göteborgsregionen Sydost 2017

 

Thomas Pettersson, ordförande
Alingsås (C)
thomas.pettersson@chalmers.se, 0730-86 20 60, 0761-191402

 

Margareta Krakowski, vice ordförande
Mölndal (L)

 

Sofia Påfvelsson, ledamot
Alingsås (C)
sofia.pafvelsson@gmail.com, 0760-83 38 17

 

Lennart Brodén, ledamot
Alingsås (L)
lennart@brodens.com, 0733-52 75 78, 0322-451 53

 

Erik Eglén, ledamot
Lerum (L)
erik.eglen@telia.com, 0302-314 50, 0739-89 40 30

 

Inga-lill Schwartz, ledamot
Lerum (C)
inga-lill.schwartz@lerum.se, 070-896 31 23

 

Alf Vittenskog, ledamot
Lerum (LRF)
alf.vittenskog@gmail.com, 0302-416 06

 

Christina Andersson, ledamot
Mölndal (C)
acc.andersson@tele2.se, 031-16 35 92, 0705-16 35 92

 

Rune Larsson, ledamot
Mölndal (LRF)
rune.i.larsson@telia.com, 031-99 08 58, 0703-95 42 40

 

Lotten Winström Carlsson, ledamot
Partille (L)
lotten.w@telia.com, 031-44 22 43, 0702-49 07 41

 

Kerstin Andersson, ledamot
Partille (L)
kerstin.andersson@sv.se, 031-44 43 05, 0734  00 22 43

 

Bengt Olof Westerberg, ledamot
Partille (C)
bengtolof@bredband2.com, 031-26 78 20, 073-99 70 560