Organisation Gävleborg

Ledningsgrupp Studieförbundet Vuxenskolan Gävleborg

Avdelningschef 
Agneta Hedberg-Wiklund
0278-74 45 92
Agneta.hedberg@sv.se
Marknadschef
Emelie Lundin
026-456 17 92
emelie.lundin@sv.se
Avdelningsadministration
Marianne Hane
0270-42 88 20
marianne.hane@sv.se

 

 

Verksamhetsutvecklare Studieförbundet Vuxenskolan Gävleborg

Folkhälsa/Integration
Annkathrine Thorell 
0650-57 94 92
annkathrine.thorell@sv.se 

 

 

Funktionsrätt
Cathrin Persson
0271-77 18 92
cathrin.persson@sv.se

 

 

 

Funktionsrätt
Camilla Lucchesi
026-456 17 91
camilla.lucchesi@sv.se

 

Hantverk
Liselott Parlén
026-456 17 90
liselott.parlen@sv.se

Organisationsutveckling
My Fransson
0290-76 50 75
my.fransson@sv.se

 

Organisationsutveckling
Jens Öst
0270-26 93 83 
jens.ost@sv.se

 

SV Musik Hälsingland
Daniel Wirenberg
0653-53 14 91
daniel.wirenberg@sv.se

SV Musik Gästrikland
Jonas Hamqvist
0290-76 50 74
jonas.hamqvist@sv.se 

Scenkonst
Johan Sved
0651-58 66 82
johan.sved@sv.se

Projekt/uppdrag administration
Helena Wallner
0278-74 45 93
helena.wallner@sv.se

 

Administration och bemanning Studieförbundet Vuxenskolan Gävleborg

Bollnäs/Edsbyn
Monica Svedberg
0278-188 71
monica.svedberg@sv.se

Delsbo
Carin Bomyr
0651-58 66 81
carin.bomyr@sv.se

Gävle
Kristina Andersson
026-456 17 95
kristina.andersson@sv.se

Gävle
Lilli-Ann Eriksson
026-456 17 96
lilli-ann.eriksson@sv.se

Gävle/Kulturhuset Gävle
026-456 17 93 (Kulturhuset 073-058 79 12)
monica.larsson@sv.se

Hofors
Mats Friberg
0651-58 66 83
mats.friberg@sv.se

 

Hudiksvall/Bergsjö
Annika Westerlund
0650-57 94 93
annika.westerlund@sv.se

 

Ljusdal
Oscar Löfgren
0652-67 12 91
oscar.lofgren@sv.se

Sandviken
Peter Sjöberg
026-25 35 04
peter.sjoberg@sv.se

 

Söderhamn
Hanna Sjödin
0270-26 93 81
hanna.sjodin@sv.se