Kontakta oss

Växel: 0498-20 50 70

Måndag - torsdag kl 9-12

Det går bra att lämna ett meddelande på vår telefonsvarare, så hör vi av oss till dig så snart vi kan. 

Våra kontor och växel håller stängt på skollov som tex sportlov, påsklov och höstlov.

mejl: gotland@sv.se 

Vi har fyra lokalkontor på Gotland:
Hemse, öppet: måndag och torsdag  9-16
Roma, Gotland Grönt Centrum: öppet efter överenskommelse
Visby, öppet: måndag och torsdag  9-16
Fårösund, öppet: måndag 10-15

Hemse:
Birgitta Nordling 
Verksamhetsutvecklare
0498-77 08 25
birgitta.nordling@sv.se

Pia Hederstedt
Verksamhetsutvecklare
Senior, Funktionsnedsättning
0498-77 08 21
pia.hederstedt@sv.se

Visby:
Marie Barck

Verksamhetsutvecklare 
Hantverk, ungdom
0498-77 08 24
marie.barck@sv.se

Anna Tiles
Kommunikatör
Verksamhetsutvecklare
0498-77 08 23
anna.tiles@sv.se

Fårösund:
Maud Hultqvist
Verksamhetsutvecklare
0498-77 08 28
maud.hultqvist@sv.se

Roma, Gotland Grönt Centrum:
Victoria Härlin
Verksamhetsutvecklare
Gröna näringar
0498-77 08 26
victoria.harlin@sv.se 

Jeanette Åkerblom Adler
Administratör
0498-77 08 27
jeanette.akerblom-adler@sv.se

Petra Rönnestig
Chef SV Gotland
0498-77 08 29 
petra.ronnestig@sv.se

Kicki Grönlund - Tjänstledig
Verksamhetsutvecklare
Gröna näringar
0498-77 08 22
kicki.gronlund@sv.se