Kontakta oss

Växel: 0498-20 50 70

öppen måndag-torsdag kl. 9.00-12.00  

mejl: gotland@sv.se 

Det går bra att lämna ett meddelande på vår telefonsvarare, så hör vi av oss till dig så snart vi kan. 

Vi har fyra lokalkontor på Gotland: Hemse, Roma, Visby, Fårösund:

Hemse:
Birgitta Nordling 
Verksamhetsutvecklare
0498-77 08 25
birgitta.nordling@sv.se

Pia Hederstedt
Verksamhetsutvecklare
Senior, Funktionsnedsättning
0498-77 08 21
pia.hederstedt@sv.se

Visby:
Marie Barck

Verksamhetsutvecklare 
Hantverk, ungdom
0498-77 08 24
marie.barck@sv.se

Anna Tiles
Kommunikatör
Verksamhetsutvecklare
0498-77 08 23
anna.tiles@sv.se

Fårösund:
Maud Hultqvist
Verksamhetsutvecklare
0498-77 08 28
maud.hultqvist@sv.se

Roma, Gotland Grönt Centrum:
Kicki Grönlund

Verksamhetsutvecklare
Gröna näringar
0498-77 08 22
kicki.gronlund@sv.se

Victoria Härlin
Verksamhetsutvecklare
Gröna näringar
0498-77 08 26
victoria.harlin@sv.se

Jeanette Åkerblom Adler
Administratör
0498-77 08 27
jeanette.akerblom-adler@sv.se

Petra Rönnestig
Chef SV Gotland
0498-77 08 29 
petra.ronnestig@sv.se