Styrelse

Inger Renström Ordförande

090-14 99 28, 073-030 35 81
inger.renstrom@gmail.com

Mattias Larsson Vice ordförande

090-14 57 24, 070-682 17 19
mattias.larsson@centerpartiet.se

Jessica Bergfors Styrelseledamot

070-638 80 30
Bergfors_01@hotmail.com

Ingrid Gustafsson Styrelseledamot

070-555 02 17
ingus310@live.se

Anna From-Lindqvist Styrelseledamot

070-218 19 56
anna@euniqem.com

Peter Sedlacek Styrelseledamot

090-12 70 24, 070-211 43 16
peter.sedlacek@umea.se

Jens Wennberg Repr för Liberalerna

070-512 21 65
jensaw@hotmail.com

Annika Häggmark Repr för LRF

090-10 80 23, 070-268 80 21
annika.haggmark@lrf.se

Madeleine Jakobsson Repr för Centerpartiet

0930- 750 81,070-290 74 01
Madeleine.jakobsson@centerpartiet.se

Jeanette Gustavsson

 Ledamot

076-800 11 95
Jeanettekopo@gmail.com