Personal

Du når oss på kontorsnumret 090-12 55 85 eller det direktnr som anges vid respektive person. 

Då enskilda personer stundtals är ute på olika arrangemang och möten får du gärna lämna ett meddelande så ringer personen du söker upp, eller skicka e-post så svarar personen så snart som möjligt. 

 

Öppentider
Mån-Tors 08.00 - 16.30
Fre 08.00 - 15.30
Telefontider
Mån- Tors 09.00 - 16.30
Fre 09.00 - 15.30

 

 

Per Stattin
Enhetschef Umeå

010-492 99 99
per.stattin@sv.se

 

 
 

Jörgen Marcusson
Verksamhetsutvecklare

010-492 99 71
jorgen.marcusson@sv.se

   
 

Clara Nordlund
Verksamhetsutvecklare

010-492 99 73
clara.nordlund@sv.se

   
 

Malin Gruffman
Verksamhetsutvecklare

010-492 99 66
malin.gruffman@sv.se

   
 

Annica Nordlund
Ekonom

010-492 99 72
annica.nordlund@sv.se

   

Mona-Lis Wiklund
Administratör

010-492 99 13
mona-lis.wiklund@sv.se

   
 

Daniel Axelssson
Administratör

010-492 99 62
daniel.axelsson@sv.se

 

Personal Kulturistan  - vårt Kulturhus på Västra Ersboda

 

Carlos de Rada Moniz
Verksamhetsutvecklare

010-492 99 76
070- 368 73 96
carlos.derada@sv.se
   

Armita Ghazinezam
Verksamhetsutvecklare

010-492 99 67
076- 809 63 61
armita.ghazinezam@sv.se