Kontakta oss

AVVIKANDE ÖPPETTIDER (Klicka här) 

Växel: 010-703 08 40

Telefontid: 
Mån-tors 09.00-12.00    13.00-16.00
Fre 09.00-12.00

skaneland@sv.se

Fakturaadress: 
Studieförbundet Vuxenskolan
Enhet 5018, FE 171
838 80 FRÖSÖN

Ange din referensperson. 

Personal

  • Rose-Mari Linde

    Controller

    Mobil 0705-08 04 00

    Epost rose-mari.linde@sv.se

    Mer om Rose-Mari + Stäng info –
    Om Rose-Mari

    Rose-Mari är controller och har kontroll och ansvar för utbetalningar, ekonomi och budget.

  • Anna Ljungberg

    Administrativ samordnare

    Mobil 0704-34 54 01

    Epost anna.ljungberg@sv.se

    Mer om Anna + Stäng info –
    Om Anna

    Anna samordnar de administrativa bitarna som vår växel, rutiner och strukturer, statistik och vårt rapporteringssystem.

  • Alma Cehajic

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0768-71 48 01

    Epost alma.cehajic@sv.se

    Mer om Alma + Stäng info –
    Om Alma

    Alma arbetar som verksamhetsutvecklare inom vårt team äldre. Det innefattar verksamhet som riktar sig till vår äldre målgrupp i föreningslivet och på dagcentraler. SPF Seniorerna är en av våra medlemsorganisationer där vi samverkar med de lokala avdelningarna.

  • Ann-Marie Juhlin

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0708-74 54 91

    Epost ann.marie.juhlin@sv.se

    Mer om Ann-Marie + Stäng info –
    Om Ann-Marie

    Ann-Marie arbetar som verksamhetsutvecklare inom vårt team för funktionsnedsättning. Det innefattar verksamhet som riktar sig mot funktionsnedsatta som är vår absolut största målgrupp nationellt sätt. Även verksamhet för anhöriga, föreningar och dagcentraler som arbetar mot denna målgrupp inkluderas i hennes uppdrag.

  • David Hanna

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0765-55 50 54

    Epost david.hanna@sv.se

    Mer om David + Stäng info –
    Om David

    David arbetar med musik för ungdomar och unga vuxna i hela vårt upptagningsområde. Huvudsaken gäller Hiphop och rap. Kontakta David om du vill starta upp din egen grupp med låtskrivande, produktion och inspelning.

  • Emma Westerlind

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0704-70 04 38

    Epost emma.westerlind@sv.se

  • Ingela Frid

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0721-77 56 76

    Epost ingela.frid@sv.se

    Mer om Ingela + Stäng info –
    Om Ingela

    Ingela är för närvarande sjukskriven.

  • Iwona Brenk

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0708-74 67 15

    Epost iwona.brenk@sv.se

  • Jasmine Wahlström

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 070-434 54 00

    Epost jasmine.wahlstrom@sv.se

  • Jennie Kristensson

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0704-70 04 36

    Epost jennie.kristensson@sv.se

    Mer om Jennie + Stäng info –
    Om Jennie

    Jennie arbetar som verksamhetsutvecklare inom vårt team äldre. Det innefattar verksamhet som riktar sig till vår äldre målgrupp i föreningslivet och på dagcentraler. SPF Seniorerna är en av våra medlemsorganisationer där vi samverkar med de lokala avdelningarna.

  • Jenny Stenborg

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0708-59 85 88

    Epost jenny.stenborg@sv.se

    Mer om Jenny + Stäng info –
    Om Jenny

    Jenny arbetar inom vårt team för engagerade människor. Med det räknas våra kamratcirklar och lokala föreningar som exempelvis byalag, bygdegårdar, konstföreningar m.m. Är du osäker går det bra att ringa vår växel så kopplar vi dig vidare till rätt person. Jenny är också kontaktperson för LRF, Lantbrukarnas Riksförbund i vårt upptagningsområde.

  • Jessica Svensson

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0704-70 04 41

    Epost jessica.svensson@sv.se

    Mer om Jessica + Stäng info –
    Om Jessica

    Jessica arbetar som verksamhetsutvecklare inom vårt team för funktionsnedsättning. Det innefattar verksamhet som riktar sig mot funktionsnedsatta som är vår absolut största målgrupp nationellt sätt. Även verksamhet för anhöriga, föreningar och dagcentraler som arbetar mot denna målgrupp inkluderas i hennes uppdrag.

  • Linn Sjöholm

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0704-70 04 25

    Epost linn.sjoholm@sv.se

  • Marjet Lidström

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0704-34 54 03

    Epost marjet.lidstrom@sv.se

  • Mats Ernstsson

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 010-209 32 24

    Epost mats.ernstsson@sv.se

    Mer om Mats + Stäng info –
    Om Mats

    Mats arbetar inom vårt team för engagerade människor. Med det räknas våra kamratcirklar och lokala föreningar som exempelvis byalag, bygdegårdar, konstföreningar m.m. Är du osäker går det bra att ringa vår växel så kopplar vi dig vidare till rätt person. Mats är också kontaktperson för Liberalerna (L) i vårt upptagningsområde.

  • Michelle Sandberg

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0709-51 28 13

    Epost michelle.sandberg@sv.se

    Mer om Michelle + Stäng info –
    Om Michelle

    Michelle arbetar övergripande med unga, musik och integration i hela vårt upptagningsområde. Vill din förening börja samarbeta eller vill du starta en egen studiecirkel har du kommit helt rätt.

  • Mona Frisell

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0705-91 25 85

    Epost mona.frisell@sv.se

  • Monica Dahlqvist

    Verksamhetsutvecklare

    Telefon 010-703 08 40

    Mobil 0721-55 65 21

    Epost monica.dahlqvist@sv.se

    Mer om Monica + Stäng info –
    Om Monica

    Monica arbetar inom vårt team för engagerade människor. Med det räknas våra kamratcirklar och lokala föreningar som exempelvis byalag, bygdegårdar, konstföreningar m.m. Är du osäker går det bra att ringa vår växel så kopplar vi dig vidare till rätt person. Monica är också kontaktperson för Centerpartiet (C) i vårt upptagningsområde.

  • Snezana Alagic

    Verksamhetsutvecklare

    Mobil 0704-34 54 02

    Epost snezana.alagic@sv.se

    Mer om Snezana + Stäng info –
    Om Snezana

    Snezana arbetar som verksamhetsutvecklare inom vårt team för funktionsnedsättning. Det innefattar verksamhet som riktar sig mot funktionsnedsatta som är vår absolut största målgrupp nationellt sätt. Även verksamhet för anhöriga, föreningar och dagcentraler som arbetar mot denna målgrupp inkluderas i hennes uppdrag.