Kontakta oss

Avdelning

SV Sörmland

Växel: 010-199 23 30

 


 

Avdelningschef Eva Humble

Växel 010-199 23 31, direkt 070-536 04 70

eva.humble@sv.se

SV Sörmland, Rademachergatan 38 vån 4, 632 20 Eskilstuna

 

 

 

 

 

 

 

 


Katarina Stenberg

Grund och medlemsorganisationer                                        

Växel 010-199 23 35, direkt 0725-43 07 21

katarina.stenberg@sv.se 

SV Sörmland                                                                     

Drottninggatan 2, 642 37 Flen 

 

 

 

 

Patrik Fornedal                                      

SPF

Växel 010-199 23 36, direkt 0727-16 68 27

patrik.fornedal@sv.se 

SV Sörmland                                                                   

Östra Storgatan 36c 61134 Nyköping

 

 

 

 

Eva Gagnö

Personer med funktionsnedsättning

Växel 010-1992334, direkt 0720-710990

eva.gagno@sv.se 

SV Sörmland                                                                        

Östra Storgatan 36c 61134 Nyköping

 

 

 

Linnea Johansson


Hemsida, soc medier, musik

Växel 010-199 23 37, direkt 0720-77 1977

linnea.johansson@sv.se

SV Sörmland                                                                     

Drottninggatan 2, 642 37 Flen 

 

 

Johannes Mattisson

SPF, allmänmarknad, projekt.

Växel 010-199 2338  Direkt 070-390 21 20

johannes.mattisson@sv.se

SV Sörmland
Rademachergatan 38, vån 4
632 20 Eskilstuna

 

 

Åke Johansson

Vaktmästeri, lokalvärd Eskilstuna/Strängnäs

Växel 010-199 2333, direkt  070-56 39 433
ake.johansson@sv.se

SV Sörmland
Rademachergatan 38, vån 4
632 20 Eskilstuna

 

Ingo Karlsson 

Musik på äldreboende, Musikgruppen TreFas

Direkt 070-287 39 91

ingo.karlsson@sv.se 

SV Sörmland                                                                      

Östra Storgatan 36c 611 34 Nyköping